Klubimudeliga rajale: Uued paketid tõid soodsamad hinnad ja PRO klassi võistlusautod.

Et paremini vastata erineva tasemega sõitjate ootustele oleme investeerinud klubimudelitesse ja loonud uued paketid nende rendiks. Tegime hinnad ühtepidi hinnad soodsamaks ja lisasime high-end võistlusmudelite rendivõimaluse.

"Esimest korda rajal" pakett

Sõiduaeg 10-15 minutit (kokku 5 autot)


Pakett sisaldab elementaarse võistlusettevalmistusega LRP S10 Blast TC võistlusautot koos täis laetud 1600mAh NiMH akuga. Täpselt sama komplekt mille igaüks endale poest osta saab. Eeldatav sõiduaeg jääb vahemikku 10-15 minutit (aeglasem sõitja sõidab kauem) ning sõidu aeg on piiratud ühe aku kestvusega. Sõitjal ei ole kohustust oma aega järjest täis sõita. Mudeli max kiirus on piiratud 20 km/h (Sõitja soovil ka võimalik piirata väiksemale lõppkiirusele, see suurendab samuti sõiduaega)
Hind: 8€

"Edasijõudnu" pakett

Sõiduaeg 15-25 minutit (kokku 5 autot)


Pakett sisaldab elementaarse võistlusettevalmistusega LRP S10 Blast TC võistlusautot koos täis laetud 4000mAh LiPo akuga. Suurema mahtuvusega, suurema väljundvooluga ja kergem aku tagavad suuremad kurvikiirused, suurema lõppkiiruse ja parema kiirenduse. Eeldatav sõiduaeg jääb vahemikku 15-25 minutit sõltuvalt sõitja tasemest (aeglasem sõitja sõidab kauem) ning sõidu aeg on piiratud ühe aku kestvusega. Sõitjal ei ole kohustust oma aega järjest täis sõita. Mudeli max kiirus on 35 km/h (Sõitja soovil võimalik piirata väiksemale lõppkiirusele, see suurendab samuti sõiduaega)
Hind: 13€
Hind võistluspäevaks (sisaldab täispaketti ka osalustasud jmt): 55€

"Pro-slowmo" pakett

25-35 minutit sõitu (NB, ainult üks auto, ainult eelbroneeringuga)


Pakett sisaldab professionaalse võistlusettevalmistusega LRP S10 Blast TC võistlusautot koos täis laetud 5000mAh LiPo akuga. Auto on ehitatud slowmo võistlussarja võitmiseks. Autol on all parimad rehvid millele pannakse enne sõitu ka spetsiaalne rehvimääre, autol on tipptasemel juhtpult ning originaalist parem tehnika. NB: Mudeli lõppkiirus on 20 km/h, et oleks võimalik harjutada slowmo formaadiks. Auto on võimeline sõitma osavates kätes selle formaadi rajarekordi. Sõitjal ei ole kohustust aega järjest täis sõita.
Hind: 19€ (NB: HOBIzone personalil on õigus hinnata sõitja taset enne mudeli rentimist ning vajadusel õigus rendist keelduda). Purustuste korral omavastutus max 15€.
Rendihind võistluspäevaks 
(sisaldab täispaketti, sh osalustasud, uued rehvid, kõik kulumaterjalid jmt. Va. purustuste korral detailide hind): 75€

"1:10 stock PRO" pakett

Sõiduaeg järjest max 10 minutit (NB: Ainult eelbroneeringuga)

1:10 stock Pro pakett
Pakett sisaldab täiesti PRO tasemel võistlusautot koos täieliku ettevalmistusega. Autol on all parimad rehvid millele pannakse enne sõitu ka spetsiaalne rehvimääre, auto on varustatud tipptasemel tehnikaga ning on võimeline osavates kätes selle klassi rajarekordit sõitma. Sõitjal ei ole kohustust aega järjest täis sõita.
Mudeli lõppkiirus on 50 km/h.

Hind: Renditasu 10€, iga läbitud 10 ringi +2€ (NB: HOBIzone personalil on kohustus hinnata sõitja taset enne mudeli rentimist ning õigus vajadusel rendist keelduda). Purustuste korral piirneb vastutus kõikide asendust vajavate detailide hinnaga.
Rendihind võistluspäevaks (sisaldab täispaketti, sh osalustasud, uued rehvid, kõik kulumaterjalid jmt. Va. purustuste korral asendusdetailide hind): 75€

Tahad suurema seltskonnaga lahedalt aega veeta? Vaata meie ürituste pakette või kirjuta oma soovist saue (at) hobi (punkt) ee
Eelmine
Võidusõidu saladused: Sõida vähem, et sõita kiiremini.
Järgmine
Võidusõidu saladused: Ehita oma auto aeglaseks et olla slowmo's kiire.

Lisa kommentaar

Email again: