WinterCup 2014|2015 1. etapp 12. oktoobril 2014

Sellel postitusel on 1 vastus
Juba eeloleval pühapäeval toimub saue HOBIzones talvesarja esimene etapp mis toob rajale nii tegevsportlased kui uustulnukad.

saue HOBIzone'l on hea meel kutsuda sind talvehooaja avavõistlusele. Lisaks uuele pancar klassile, super ägedale rajale ning mõnusale kompleksile on meil üle paljude aastate mudelismis kõikidele võidusõiduhuvilistele välja pakkuda ka korralik auhinnafond. Kahtlemata on kõige ihaldusväärsemateks auhindadeks HOBIMAAILMa poolt väljapandav 300€ kinkekaart 1:10 stock klassi hooaja võitjale ning Audiofooksue poolt väljapandav 200€ HOBIshop kinkekaart Pancar klassi hooaja võitjale. Aga et saue HOBIzones on lisaks võidule tähtis ka osavõtt, loosib Fakto Auto kõikide osalejate vahel välja Nissan Leaf kasutusõiguse pikaks nädalavahetuseks (reedel võtad, esmaspäeval tagastad). Ka see pole veel kõik, Red Bull annab tublidele sportlastele tiivad ja loosib kõikide osalejate vahel välja tasuta rajakasutuse kuni jooksva kuu lõpuni. Ja siis veel loomulikult need säravad ja sätendavad auhinnad. Saue HOBIzones on mille nimel võistelda!

Loe ürituse kohta rohkem:
http://saue.hobi.ee/wintercup-20142015

Võistlustele saab end kirja panna siin:
http://saue.hobi.ee/wintercup-20142015/soitja-info-registreerimine
NB: Võistlusele kirjapanek on soovituslik, et kiirendada kohapealse registreerimise protsessi ent sõitma oled oodatud ka ilma eelregistreerimiseta.

Ja ära unusta Facebookis end üritusele külge haakida!
https://www.facebook.com/events/361336350696518/

Esialgne ajakava (Võib muutuda suure sõitjate arvu korral)
Uksed lahti, registreerimise algus - 9.00
Eelsõitude algus - 10.30
Finaalide algus - 14.30
Autasustamine - 18.30

Ja ära unusta, et kui sul oma mudelit veel ei ole saad meilt alati ühe rentida. Mudelirent võistlusteks maksab 75€ ning sisaldab osalustasusid ja kõiki kulusid va. kokkupõrgete järel lõhutud detailid mille puhul tuleb tasuda asendatavate varuosade hind (piiratud maksimaalselt 15€'ga).
Kõik võistlusteks renditavad mudelid (LRP Clubracer) liigituvad OPEN klassi ning on varustatud tuttuute rehvidega ehk on igati konkurentsivõimelised. Rendimudeli broneerimiseks kirjuta palun saue (at) hobi (punkt) ee
Eelmine
Kuidas endale esimest võistlusmudelit valida? Rando räägib oma kogemustest
Järgmine
8. oktoobril möödub 10 aastat esimesest WinterCup sarja võistlusest

1 vastus

Tere. Mis kell algab 12. oktoober võistlus? Marili, 11. oktoober 2014

Lisa kommentaar

Email again: