Tule avasta uus hobi ning väga äge seltskond kellega koos seda nautida!
Kui sa pole veel kindel, siis tule ja veeda meiega natuke koos aega, et saaksid kohe päris kindel olla kas kaasahaarav autospordi vorm on sinu jaoks. Võta ühendust vabalt valitud mentoriga ning lepi koolituse aeg kokku. Personaalsel koolitusel on sul valida kahe programmi vahel:
  • Intensiivne (3h) - Teeme lühiülevaate mudelautospordist ning klassidest, kiirele sõiduteoorialoengule järgneb sõiduõpe ning trajektooride lihvimine. Lõpuks vaatame kuidas tulemused olid ning kuhu nende tulemustega võistlustel jõuaks. Tehnilist poolt vaatame põgusalt.
    Hind 49€ sisaldab kõike õppeks vajalikku. 
  • Põhjalik (3x2h) - Kolme nädala jooksul ootame sind sinu poolt valitud ajal õppesse, vaatame põhjalikult üle mudelite tehnika, nende erisused ning eelised ja puudused, tegeleme põhjalikult sõitmise ja trajektooride lihvimisega. Lubame, et selle programmi lõpus tunned end võistlustel kui kala vees ning saad väga kiiresti sellele spordialal järjele. Hind 89€ sisaldab kõike õppeks vajalikku.  
Meie mentorid: 

Tnis Lattik
Tõnis Lattik -Tema hüüdnimi "Kõige suurem mudelist" tuleneb nii tema kehakujust kui asjaolust, et ta on automudelispordile pühendanud sisuliselt kogu oma vaba aja. Ehk kui ta pole parasjagu mudeliringi juhendamas, ei aita õpilastel autosid ehitada/seadistada või ei osale ise mudelivõistlustel on ta koos oma tütrega saue HOBIzones kas harjutamas või mudelite keresid värvimas. Pedagoogi paberitega Tõnise suurim tugevus on noorte juhendamine.

tonis.lattik@hobi.ee - 56 81 9205

 

Rando Mere
Rando Mere
 - Rando on mudelismiga tegelenud sisuliselt kogu oma teadliku elu. Kunagine Kullo automudelismiringi kasvandik on muu hulgas kaks korda võitnud Balti Meistrivõistlusi offroad klassides. 15 aastasena alustas Eestis mudelivõistluste korraldamisega ning on sellega vahelduva eduga seotud tänaseni. Rahutu hing kes üle kõige vihkab paigal tammumist ning tegevusetust. Rando tegeleb jõudumööda kõikvõimalike mootorisportidega ning annab väga väärt nõu võidusõidu psühholoogia vallast. Rando aitab koolitada edasijõudnud mudelihuvilisi või autospordiga seotud olnud alustajaid.

rando.mere@hobi.ee - 55 26 421 

Kalev Lukk