Vaatad passi ja see ütleb sulle, et enam pole õige aeg mudelautodega mängimiseks? Meie seda jama ei usu, sest HOBIzone's on peetud nii 50'ndat juubelit kui ka tüdrukute õhtuid ning kõik pidulised on meilt alati vägeva emotsiooniga lahkunud. HOBIzone's saad läbi viia täiesti omanäolise ürituse kas enda tähtpäeva tähistamiseks või kollektiivi rõõmustamiseks. HOBIzone ruumid on optimaalsed kuni 40 külalise võõrustamiseks.

Tee oma üritus eriliseks.
Saue HOBIzone's on sinu käsutuses kokku 550 ruutmeetrit pinda, mida saab kasutada just täpselt selliselt nagu soovid. Me võime sulle korraldada meelelahutusliku võidusõidu või kui soovid, saab meie juures vaadata filme 120 tollise ekraaniga projektorilt. Aga koos oma heade partneritega võime HOBIzone muundada ka valgusmuusikaga tantsuplatsiks. Sina otsustad! Huvitava mõttena toome välja, et mõnel korral on meie rada kasutatud suisa fotostuudiona ja reklaamvideote filmimiseks.

Kuidas hind kujuneb?
HOBIzone ruumide rent üritustel kestvusega 1 - 3 tundi maksab 45€/h. Kui üritus vältab kauem kui kolm tundi, siis on tunni hinnaks 40€/h. Hind sisaldab kõikide HOBIzone ruumide kasutust, projektori kasutust, kohvimasina ja köögi kasutust. Hinnas ei sisaldu klubimudelite kasutamine.

Rendimudelite kasutamine:
Rendimudeleid anname välja ainult koos õhtujuhi/ürituse läbiviijaga, hinnaga 50€/h, mis sisaldab kahe professionaalse mudeli kasutamist ja õhtujuhi tasu. Kui soovid rajale korraga rohkem autosid, siis lisamudelite korral lisandub iga auto eest 10€/h. Rendimudeleid saab võtta ka lühemaks ajaks kui on ürituse kestvus, selline hinnastamise loogika annab Teile võimaluse kontsentreerida võistlus mudelitega lühikesele ajale ning ülejäänud aja jooksul saate tegeleda näiteks töiste ülesannetega või hoopis laua taga pokaale kokku lüüa.

Toitlustus ja lisateenused:
Meil on head partnerid, kes toovad õigeks ajaks kohale kõik, alates pitsast kuni tossumasinani, rääkimata fotograafist või videotiimist. Räägime täpsemalt, mis just sinu ürituse eriliseks teeks ning teeme nende soovide põhjalt juba personaalse hinnapakkumise.

Kogu sünnipäeva kestuse on ruum ainult Teile broneeritud ning lisaks Teie külalistele on seal ainult üritust läbiviiv HOBIzone personal.

Meil on tavaks, et siseruumides välisjalanõudes ei käida. Kõikides ruumides on küll vaip maas, ent soovitame kõigil külastajatel omad sussid kaasa võtta. Kui ka peaks juhtuma, et kiirustades või mingil muul põhjusel need koju ununevad, siis meil on suur valik erinevas suuruses ja värvides jalanõusid varba otsa pakkuda.

Oma meeldejäävaima ürituse broneerimiseks kirjuta palun saue@hobi.ee või helista Karolale numbril 5520406, kes on abiks sinu tähtsa ürituse organiseerimisel.